• پست الکترونیک

    support@masirafarinanpars.com
  • پشتیبانی

    ۸۸۰۶۲۸۶۵_۸۸۲۱۱۸۵۶
اسفند ۲۱, ۱۳۹۷

درباره ما

موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است تا برای عزیزانی که به دنبال راهی برا ی پیشرفت خود به ویژه از طریق تحصیل در کشورهای اروپایی ، کانادا و آمریکا و اخذ اقامت دائم این کشورها هستند بنا بر شرایط منحصر به فرد هر شخص با بهره گیری از یک تیم حرفه ای و کارشناسان و مشاوران زبده و با تجربه ، همچنین وکلای خبره در زمینه ی مهاجرت پیشنهادهایی درخور شایستگی هر فرد را ارائه نماید. ما در موسسه ی مسیرآفرینان پارس همواره به دنبال ارائه ی راهی در جهت پیشرفت و کمک برای رسیدن به اهداف مهم زندگی شما عزیزان هستیم خدمات موسسه ی مسیر آفرینان پارس شامل :

۱- ارائه ی مشاوره های تلفنی و حضوری در جهت تصویر سازی درست و واقعی از قوانین هر کشور و نحوه ی مهاجرت صحیح و قانونی به کشورهای مختلف به منظور انتخاب یک مسیر درست برای رسیدن به اهداف مورد نظر هر شخص. 
۲- بهره گیری از تیم تحقیقاتی مجرب جهت انتخاب بهترین گزینه متناسب با شرایط هر متقاضی برای تحصیل ، سرمایه گذاری ، خرید ملک و… 
۳- اخذ پذیزش از برترین و برجسته ترین دانشگاه ها ی کشورهای حوزه ی اروپا ، کانادا و آمریکا 
۴- اخذ ویزاهای تحصیلی ، توریستی ، سرمایه گذاری ، خرید ملک ، تمکن مالی و… 
۵- عقد قرارداد در چهاچوب قانون تحت نظارت وکلای برجسته و با تجربه 
۶- حمایت متقاضی در کشورهای مختلف بعد از وروود به آن کشورها توسط وکلای موسسه . تمامی موارد ذکر شده در چهاچوب قوانین و با نظارت افراد خبره و با تجربه در زمینه های مهاجرتی انجام میشود همچنین موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است در تمامی مراحل ، صداقت و حسن نیت را در جهت رسیدن به اهداف مد نظر هر متقاضی و کمک به انتخاب مسیری درست برای نائل شدن به این امر مهم رعایت نماید. امید است که ما بتوانیم نقش کوچکی را در جهت انتخاب مسیر درست زندگی برای شما عزیزان داشته باشیم. همواره میتوانید جهت اخذ مشاوره تلفنی و حضوری و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ی مسیرآفرینان پارس تماس حاصل فرمایید.