• پست الکترونیک

  support@masirafarinanpars.com
 • پشتیبانی

  ۸۸۰۶۲۸۶۵_۸۸۲۱۱۸۵۶
اسفند ۱۲, ۱۳۹۷

اعزام دانشجو به نروژ

اعزام دانشجو به نروژ در موسسه مسیر آفرینان پارس چطور انجام می شود؟ برای اعزام دانشجو به نروژ چه مدارکی مورد نیاز است؟ برای اعزام دانشجو به نروژ چقدر هزینه لازم است؟ بهترین زمان اعزام دانشجو به نروژ چه زمانی است؟ در این مقاله قصد داریم تمامی نکات مربوط به اعزام دانشجو به سوئد را برای شما ذکر کنیم. همراه مسیر آفرینان باشید.

 

چرا اعزام دانشجو به نروژ ؟! 

 

کشور نروژ یک کشوری واقع در حوزه ی اسکاندیناوی است که پایتخت آن شهر اسلو میباشد. این کشور یکی از برترین کشورها از لحاظ رتبه ی اقتصادی است به گونه ای که طی چندین سال متوالی رتبه ی یک را در زمینه اقتصادی کسب کرده است از لحاظ امنیت این کشور باید گفت که جزء امن ترین کشورها محسوب میشود. نروژ به شکل تخصصی در حوزه ی نفت و گاز و شیلات فعالیت میکند بنابراین تحصیل در این رشته ها به متقاضیان تحصیل در نروژ پیشنهاد میشود زیرا به سبب داشتن بازار کاری بسیار مناسب برای این رشته ها میتوان به راحتی مشغول به کار شد. تحصیل در نروژ رایگان میباشد و زبان تدریس در اکثر رشته ها به انگلیسی میباشد.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به سوئد

 

 

اعزام دانشجو به نروژ

اعزام دانشجو به نروژوژ

 

آموزش عالی در نروژ به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین نظام‌های آموزش عالی در سطح جهان است . نروژ به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در اروپا است که مطابق با نظام آموزش عالی اروپا عمل می‌کند بنابراین امکان ادامه تحصیل در  مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد. به دلیل پذیرش استانداردهای اروپا از سوی نروژ در نظام آموزش عالی، اتمام و ادامه تحصیلات دانشجویان اروپا در تمامی مقاطع تحصیلی در نروژ بسیار آسان است چرا که اعتبار مدرک تحصیلی آنها در سایر کشورهای اروپا نیز قابل پذیرش است.

 

هرساله متقاضیان زیادی برای کار و تحصیل به کشور نوژ مهاجرت می کنند. نروژ از لحاظ امینت اجتماعی و رفاه اقتصادی از جمله کشورهای مطرح در اروپا شناخته شده است. نروژ به دلیل دارا بودن دانشگاه های معتبر و مورد تایید و مطرح در جهان  همچنین شرایط بسیار عالی اقتصادی و بازار کار مناسب  علی الخصوص برای رشته های نفت و گاز موجب شده است تا هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی  برای تحصیل در دانشگاه های نروژ و بهرخورداری از امکانات رفاهی ایم دانشگاه به این کشور مهاجرت کنند.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به کانادا

 

مزایای اعزام دانشجو به نروژ چیست؟!

 

تحصیل در نروژ از مزایای زیادی برخوردار است که مهمترین آن رایگان بودن تحصیل است در ذیل به برخی از مزایای تحصیل در نروژ اشاره میشود:

 • تحصیل رایگان برای تمامی رشته ها
 • اجازه ی کار دانشجویی در حین تحصیل برای تامین هزینه های زندگی
 • امکان اخذ اقامت دائم پس از تحصیل
 • بازار کار بسیار مناسب
 • بهترین کشور از نظر کار برای رشته های مهندسی نفت ، پتروشیمی ، گاز و شیلات
 • برخورداری از رفاه اجتماعی بالا
 • تحصیل در کشوری که رتبه ی یک اقتصادی دنیا را دارد

تحصیل در نروژ از جمله مواردی است که به دانشجویانی که در رشته های مذکور به تحصیل پرداخته اند و خواهان ادامه ی تحصیل در کشورهای اروپایی میباشند پیشنهاد میشود زیرا این کشور به دلیل فراهم کردن بازار کار مناسب بستر خوبی را برای  دانشجویان فراهم میکند که این خود باعث میشود که دانشجویان پروسه ی راحت تری را برای اخذ اقامت دائم نروژ طی کنند زیرا دانشجویان پس از اتمام دوره ی تحصیل تا یکسال فرصت دارند تا کار مورد نظر خود را که مرتبط با رشته ی تحصیلی خود میباشد را پیدا کنند تا بتوانند به اقامت دائم نروژ دست پیدا کنند.

 

اعزام دانشجو به نروژ

اعزام دانشجو به نروژ در موسسه مسیرآفرینان پارس

 

کشور نروژ برخلاف سایر کشورها همچون سوئد و کانادا امکان ورود همزمان با همراه را به متقاضی نمیدهد  بنابراین دانشجو یاید در ابتدا به کشور نروژ اعزام شود و به فاصله ی ۳ الی ۴ ماه خانواده ی وی نیز به او ملحق شوند، در کشور نروؤ همراهان دانشجو اجازه ی کار تمام وقت را ندارند و فقط خود دانشجو میتواند در این کشور مشغول به کار دانشجویی شود بنابراین نروژ برای افرادی که مجرد هستند زیرا در این صورت دانشجو میتواند بدون نگرنانی از بابت الحاق خانواده به تحصیل در نروژ مشغول شود. شوند . هزینه های زندگی در نروژ ماهانه مبلغی حدود  ۹۰۰ تا۱۱۰۰ یورو میباشد که با کار دانشجویی و با توجه به اینکه حقوق و دستمزدها در کشور نروژ از سایر کشورهای اروپایی بالا تر است میتوان به راحتی هزینه های زندگی را تامین کرد.

 

مرتبط بخوانید : اعزام دانشجو به کانادا

 

تحصیل در نروژ به دلیل رایگان بودن و همچنین بالا بودن حقوق کارمندان هرساله طرفداران زیادی را دارد دانشگاه های کشور نروژ از جمله دانشگاه های معتبر و مطرح در اروپا و حوزه ی اسکاندیناوی میباشد.

 

پس از اعزام دانشجو به نروژ در چه دانشگاه هایی تحصیل خواهد کرد؟!

 

برخی از دانشگاه های معتبر نروژ عبارتند از :

دانشگاه اسلو

دانشگاه برگن

دانشگاه علم و صنعت نروژ

دانشگاه علوم زیستی نروژ

دانشگاه ترومسو

 

 

خدمات موسسه مسیرآفرینان پارس برای اعزام دانشجو به نروژ برای همراه دانشجو به چه صورت است؟!

 

کشور نروژ بر خلاف سایر کشورهای اروپایی اجازه ی وروود همزمان با همراه را به دانشجو نمیدهد و باید بین ورود همراه و دانشجو فاصله ی ۳ الی ۴ ماهه باشد ضمن اینکه در کشور نروژ فرد همراه اجازه ی کار و تحصیل ندارد بنابراین این کشور را به افرادی پیشنهاد میدهیم که ضرورتی برای بردن همراه به این کشور را ندارند و یا اینکه متاهل نیستند.

موسسه ی مسیرآفرینان پارس با افتخار توانسته است در سال جاری برای ده ها دانشجو از دانشگاه های معتبر نروژ جهت تحصیل در کشور نروژ پذیرش تحصیلی دریافت نماید تا آنها بتوانند از شرایط ایده آل این کشور برای تحصیل رایگان و کار و اقامت در نروژ به خوبی بهره مند شوند ضمن اینکه دانشجویان عزیزی که توسط موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس به کشور نروژ اعزام شده اند توانسته اند با استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های وکلای ما در کشور نروژ به راحتی در این کشور مشغول به کار شوند و از شرایط خوب زندگی در نروژ برخوردار شوند.

 

اعزام دانشجو به نروژ

اعزام دانشجو به نروژ

 

موسسه حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه اعزام دانشجو به نروژ چه خدماتی را ارائه می کند؟

 

خدمات موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجو به نروژ عبارتند از :

 • ارائه ی مشاوره های تخصصی درزمینه ی انتخاب بهترین کشور و دانشگاه مختص با شرایط هر متقاضی برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • مشاوره ی آماده سازی مدارک جهت اقدام برای پذیرش از دانشگاه های معتبر و رنکینگ بالا در نروژ برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • تشکیل پرونده و بررسی مدارک دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • ترجمه ی مدارک متقاضی ( در صورت لزوم ) برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر و مورد تایید در در نروژ برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • پیگیری حضوری برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها ی نروژ توسط وکلای خود در این کشور برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • ترنسفر فرودگاهی برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • رزرو خوابگاه برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • افتتاح حساب بانکی برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • پیگیری امور مربوط به سفارت برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • حمایت متقاضی در کشور نروژ توسط وکلای بین المللی برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • انجام امور مربوط به ثبت نام در دانشگاه های نروژ برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ
 • مشاوره در جهت اشتغال به کار متناسب با اقتصاد و رشته ی متقاضی در نروژ برای خدمات اعزام دانشجو به نروژ

 

برای اعزام دانشجو به سوئد از طریق موسسه معتبر مسیرآفرینان پارس چطور اقدام کنم؟

موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس برای دانشجویان متقاضی تحصیل در نروژ جهت بهره مندی از تجربیات و دانش وکلا و مشاورین ارشد موسسه اقدام به ارائه ی مشاوره های تخصصی برای هر فرد مینماید که شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ، اخذ ویزای تحصیلی نروژ و همچنین شرایط کار دانشجویی در حین تحصیل در نروژ ، انتخاب مناسب ترین شغل ، و… با موسسه ی مسیرآفرینان تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما به صورت انحصاری بررسی شود و همچنین از خدمات ویژه ی ما در این مجموعه در جهت رسیدن به اهداف خود برای تحصیل در نروژ برخوردار شوید. لازم به ذکر است که تمامی امور مربوط به اعزام و اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی برای شخص متقاضی توسط وکلای بین المللی ما در کشورهای مقصد صورت میپذیرد.

 

برای مشاوره رایگان در حوزه اعزام دانشجو به نروژ با وکلای خبره ما تماس بگیرید!  ۰۲۱۸۸۲۱۲۸۵۶_ ۰۲۱۸۸۰۶۲۸۶۵

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *