• پست الکترونیک

  support@masirafarinanpars.com
 • پشتیبانی

  ۸۸۰۶۲۸۶۵_۸۸۲۱۱۸۵۶
اسفند ۱۲, ۱۳۹۷

اعزام دانشجو به سوئد

اعزام دانشجو به سوئد در موسسه مسیر آفرینان پارس چطور انجام می شود؟ برای اعزام دانشجو به سوئد چه مدارکی مورد نیاز است؟ برای اعزام دانشجو به سوئد چقدر هزینه لازم است؟ بهترین زمان اعزام دانشجو به سوئد چه زمانی است؟ در این مقاله قصد داریم تمامی نکات مربوط به اعزام دانشجو به سوئد را برای شما ذکر کنیم. همراه مسیر آفرینان باشید.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به کانادا

 

چرا اعزام دانشجو به سوئد؟!

 

سوئد کشوری است در اروپای شمالی با مساحتی بسیار گسترده  به گونه ای که این کشور از تمامی کشورهای اروپا از مساحت بسیار زیادی برخوردار است.جمعیت این کشور در حدود ۹٫۴ میلیون نفر می باشد . شهر استکهلم (Stockholm)، پایتخت این کشوراست.سوئد یکی  از کشورهای طرفدار تساوی انسان ها از لحاظ درآمدی می باشد.به همین دلیل جزء کشورهایی است که فقر بندرت در آن به چشم می خورد. نظام اموزشی این کشور یکی از برترین های جهان است و دارای مدارس و دانشگاه های مطرح جهانی میباشد تحصیلات در سوئد از سن ۶ سالگی در مدارس شروع میشود و تا مقطع دکترا ادامه دارد . هرساله متقاضیان زیادی برای کار و تحصیل به کشور سوئد مهاجرت می کنند.

سوئد از لحاظ امینت اجتماعی و رفاه از جمله کشورهای برجسته دنیا شناخته شده است. سیستم آموزشی قوی سوئد باعث شده تا دانش آموزان و دانشجویان بتوانند در یک محیط آموزشی علمی با شرایط بسیار عالی و در برترین دانشگاه ها تحصیل کنند.  کشور سوئد  به دلیل دارا بودن دانشگاه های معتبر و مورد تایید و مطرح در جهان  همچنین شرایط ایده آل اقتصادی و بازار کار مناسب  هر ساله دانشجویان زیادی را برای تحصیل در دانشگاه های خود پذیرا است.

 

اعزام دانشجو به سوئد چه مزایایی دارد؟!

 

تحصیل در سوئد دارای مزایای بسیار زیادی است این مزایا  عبارتند از :

 • امکان تحصیل به زبان انگلیسی
 • اجازه ی کار دانشجویی در حین تحصیل
 • تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا
 • امکان بردن همراه به صورت همزمان
 • اجازه ی کار تمام وقت برای فرد همراه
 • تحصیل رایگان برای فرزندان دانشجو
 • امکان اخذ اقامت دائم بعد از تحصیل
 • امکان گذراندن دوره های فراگیری زبان در سوئد
 • اجازه ی تحصیل برای شخص همراه دانشجو به صورت رایگان
 • نداشتن محدودیت سنی
 • و…

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به اتریش

 

هزینه تحصیل در سوئد چقدر است؟!

 

همانطور که گفته شد تحصیل در سوئد از مزایای فراوانی برخوردار است تحصیل در این کشور یکی از مواردی است که ما همواره به دانشجویانی که به صورت خانواده ( همسر و فرزندان ) میخواهند وارد کشور سوئد شوند پیشنهاد میدهیم زیرا این کشور علاوه بر اینکه اجازه ی وروود همزمان را به خانواده میدهد اجازه ی تحصیل رایگان و کار تمام وقت را به همسر دانشجو نیز میدهد همچنین فرزندان شخص دانشجو امکان تحصیل رایگان از پیش دبستان تا دبیرستان را در کشور سوئد دارند. بنابراین کشور سوئد شرایط بسیار ایده آلی را برای اخذ اقامت دائم خانواده ها فراهم میکند زیرا در صورتیکه  فرد دانشجو مشغول به تحصیل شود علاوه بر خود دانشجو که میتواند به صورت پاره وقت به کار دانشجویی بپردازد همسر او نیز میتواند به کار تمام وقت در این کشور مشغول شود و اینگونه میتوانند به راحتی از پس هزینه های تحصیل و زندگی در سوئد بر آیند . در کشور سوئد هزینه های تحصیل در هر ترم حدودا ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ یورو میباشد.

در صورتیکه همراه شخص دانشجو ، به کار تمام وقت مشغول شود تحصیلات فرد دانشجو نیز رایگان میشود به این صورت دانشجویان میتوانند به راحتی از تحصیلات رایگان در سوئد برخوردار شوند.  کشور سوئد امکان دریافت بورسیه را برای دانشجویان بین المللی پس از ۲ترم تحصیل در دانشگاه های سوئد را فراهم کرده است که در صورت دریافت بورسیه میتوانند به راحتی از تحصیلات رایگان در این بهره مند شوند همچنین میتوان گفت که هزینه های زندگی درسوئد  حدودا ماهانه ۹۰۰ تا۱۱۰۰ یورو میباشد که با کار دانشجویی و یا کار تمام وقت فرد همراه دانشجو میتوان این هزینه ها را تامین کرد.دانشجویان برای وروود به دانشگاه های سوئد نیاز به داشتن مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ دارند همچنین آنها میتوانند در دوره های کالج زبان کشور سوئد شرکت نمایند تا سطح زبان خود را به حد استاندارد و قابل قبول یعنی آیلتس ۶٫۵ برسانند لازمه ی شرکت در کالج های زبان سوئد داشتن مدرک زبان آیلتس ۵٫۵ میباشد که در این صورت دانشجو میتواند در دوره های یکساله ی کالج زبان سوئد شرکت نماید و سپس وارد دانشگاه شود. این نکته قابل ذکر است که دانشجو تا زمانی که به تحصیل در کالج های زبان در سوئد مشغول به تحصیل است اجازه ی کار دانشجویی را ندارد اما همراه وی میتواند به صورت تمام وقت به کار بپردازد. هزینه های تحصیل در دوره های کالج زبان در سوئد حدودا ۴۴۰۰۰ کرون میباشد که با توجه به شرایط این مبلغ میتواند تغییر کند.

 

اعزام دانشجو به سوئد

اعزام دانشجو به سوئد در موسسه مسیرآفرینان پارس

 

کشور سوئد دانشگاه های مطرحی همچون KTH  و.. را در خود جای داده است که تحصیل در این دانشگاه ها میتواند جزء اهداف بسیاری از دانشجویان بین المللی باشد زیرا مدارک علمی این دانشگاه ها در تمامی دنیا بسیار معتبر است همچنین این دانشگاه ها از  کیفیت آموزشی بالایی در اروپا برخوردار میباشند دانشگاه های سوئد  رنکینگ خوبی را در جهان به خود اختصاص داده اند تمامی موارد ذکر شده دلیلی است برای اینکه هر دانشجویی از سراسر دنیا تحصیل در دانشگاه های سوئد را هدف خود قرار دهد. موسسه ی مسیرآفرینان پارس با بهره گیری از تیم مشاوره ی خود و همچنین کارشناسان ارشد حقوق بین الملل مفتخر است که در کارنامه ی درخشان خود اخذ پذیرش از تمامی دانشگاه های معتبر سوئد و همچنین اعزام ده ها دانشجو را در سال جاری جای داده است.

 

پس از اعزام دانشجو به سوئد در چه دانشگاه هایی تحصیل خواهد کرد؟!

 

برخی از دانشگاه های مطرح سوئد :

موسسه کارولینسکا

دانشگاه اوپسالا

دانشگاه لند

دانشگاه استکهلم

موسسه فناوری سلطنتی ( KTH )

دانشگاه چالمرز

دانشگاه گوتنبرگ

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به نروژ

 

خدمات موسسه مسیرآفرینان پارس برای اعزام دانشجو به سوئد برای همراه دانشجو به چه صورت است؟!

 

در صورتیکه دانشجو خواستار وروود همزمان با همراه خود به کشور سوئد باشد این امکان فراهم است که علاوه بر ویزای تحصیلی که برای شخص دانشجو صادر میشود ، ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال  که به عنوان همراه و خانواده ی دانشجو قصد وروود همزمان به این کشور را دارند صادر شود.

موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجو به کشور سوئد در طی سالها تجربه و اعتماد شما عزیزان  ، سابقه ی درخشانی را در این زمینه دارد. دانشجویان عزیز میتوانند پرونده ی خود را به دست وکلا ی ما در کشور سوئد بسپارند تا بر حسب شرایط و ویژگی های هر متقاضی بهترین گزینه برای تحصیل در دانشگاه مورد تایید و رنکینگ بالا در کشور سوئد ارائه داده شود.

 

موسسه حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه اعزام دانشجو به سوئد چه خدماتی را ارائه می کند؟

 

از خدمات موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجو به کشور سوئد عبارتند از :

 • ارائه ی مشاوره های تخصصی درزمینه ی انتخاب بهترین کشور و دانشگاه مختص با شرایط هر متقاضی برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • مشاوره ی آماده سازی مدارک جهت اقدام برای پذیرش از دانشگاه های سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • تشکیل پرونده و بررسی مدارک دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • ترجمه ی مدارک متقاضی ( در صورت لزوم ) برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر و مورد تایید در سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • پیگیری حضوری برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها ی سوئد توسط وکلای حاضر ما در کشور سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • اخذ ویزای همراه برای همراهان دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • ترنسفر فرودگاهی برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • رزرو خوابگاه برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • افتتاح حساب بانکی برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • پیگیری امور مربوط به سفارت برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • حمایت متقاضی در کشور سوئد توسط وکلای بین المللی ما در سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • انجام امور مربوط به ثبت نام در دانشگاه های سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • اخذ پذیرش از کالج های زبان سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد
 • مشاوره در جهت اشتغال به کار متناسب با اقتصاد سوئد برای خدمات اعزام دانشجو به سوئد

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به روسیه

 

برای اعزام دانشجو به سوئد از طریق موسسه معتبر مسیرآفرینان پارس چطور اقدام کنم؟

 

شما همراهان همیشگی موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس میتوانید جهت بهره مندی از تجربیات و دانش وکلا و مشاورین ارشد موسسه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعزام دانشجو به سوئد و اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد ، رنکینگ دانشگاه های سوئد زبان تحصیل در سوئد، شرایط کار دانشجویی در سوئد ، شرایط برخورداری از تحصیلات رایگان در سوئد، اخذ ویزای همراه برای خانوده ی دانشجو، شرایط اقتصادی و بازار کار در سوئد، اخذ اقامت دائم سوئد ، رشته های تحصیلی در دانشگاه های سوئد، شرایط تحصیل رایگان فرزندان دانشجو در سوئد و… با موسسه ی مسیرآفرینان تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما به صورت انحصاری بررسی شود تا ضمن دریافت مشاوره های تخصصی برای انتخاب بهترین گزینه ، از خدمات ویژه ی ما در این مجموعه برخوردار شوید. لازم به ذکر است که تمامی امور مربوط به اعزام دانشجو به سوئد و اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی برای شخص متقاضی توسط وکلای بین المللی ما در کشورهای مقصد صورت میپذیرد.

 

برای مشاوره رایگان در حوزه اعزام دانشجو به سوئد با وکلای خبره ما تماس بگیرید!  ۰۲۱۸۸۲۱۲۸۵۶_ ۰۲۱۸۸۰۶۲۸۶۵

دیدگاه :: 1

 • لیلی عظیمی ::

  از خدمات موسسه مسیر آفرینان نهایت تشکر رو دارم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *