• پست الکترونیک

  support@masirafarinanpars.com
 • پشتیبانی

  ۸۸۰۶۲۸۶۵_۸۸۲۱۱۸۵۶
اسفند ۱۲, ۱۳۹۷

اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه در موسسه مسیر آفرینان پارس چطور انجام می شود؟ برای اعزام دانشجو به روسیه چه مدارکی مورد نیاز است؟ بهترین زمان اعزام دانشجو به روسیه چه زمانی است؟ در این مقاله قصد داریم تمامی نکات مربوط به اعزام دانشجو به روسیه را برای شما ذکر کنیم. همراه مسیر آفرینان باشید.

 

روسیه کشوری است که در شمال اوراسیا قرار دارد و یکی از زیباترین کشورها به حساب میاید. پایتخت این کشور مسکو واحد پول آن روبل و زبان رسمی این کشور روسی میباشد.تحصیل در کشور روسیه به دلیل دارا بودن دانشگاه های معتبر و مورد تایید همچنین پایین بودن هزینه های تحصیل و زندگی انتخاب بسیار مناسبی برای دانشجویان سراسر دنیا به خصوص برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی میباشد.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به کانادا

 

تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی از مواردی است که افراد بسیاری خواهان تحصیل در این رشته حتی در سنین بالا میباشند یکی از معدود کشورهایی که این امکان را برای تمامی دانشجویان از سراسر دنیا فراهم می اورد کشور روسیه میباشد همین امر باعث شده است تا کشور روسیه را به مقاصد تحصیلی برای بسیاری از دانشجویان بین المللی تبدیل کند.

 

مزایای اعزام دانشجو به روسیه چه مواردی است؟

 

تحصیل در روسیه از مزایای فراوانی برخوردار است از جمله ی این مزایا  :

 • امکان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی برای تمامی سنین و تمامی رشته ها ( حتی دیپلم های ریاضی و… )
 • عدم نیاز به مدرک زبان برای تحصیل در روسیه
 • هزینه های پایین زندگی و تحصیل برای تحصیل در روسیه
 • امکان کار دانشجویی همزمان با تحصیل
 • امکان اخذ بورسیه
 • تحصیل در روسیه پلی برای تحصیل در دانشگاه های برگزیده ی اروپا
 • نداشتن محدودیت سنی برای تحصیل در روسیه
 • تحصیل در دانشگاه های معتبر و رنکینگ بالا
 • امکان تحصیل به زبان روسی و انگلیسی
 • و…
اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه : تحصیل پزشکی در روسیه

 

هزینه اعزام دانشجو به روسیه چقدر است؟

 

تحصیل در دانشگاه های روسیه که از رتبه ی خوبی هم در جهان برخوردار میباشند در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی هزینه های پایینی را دارد همچنین کشور روسیه امکان دریافت بورسیه را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است که در صورت دریافت بورسیه میتوانند به راحتی از تحصیلات رایگان در این کشور در رشته های پزشکی و غیر پزشکی بهره مند شوند، یکی از شرایط اخذ بورسیه در این کشور داشتن معدل بالای ۱۸٫۵ میباشد. هزینه های تحصیل در کشور روسیه برای رشته های پزشکی حدودا سالانه ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار و برای رشته های غیر پزشکی سالانه ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار میباشد همچنین میتوان گفت که هزینه های زندگی در شهر سنت پترزبورگ به نسبت مسکو بسیار پایین تر میباشد به گونه ای که در شهر سنت پترزبورگ هزینه های زندگی  حدودا ماهانه ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار میباشد اما همین مبلغ در شهر مسکو گاهی اوقات به ۱۰۰۰ دلار در ماه هم میرسد که البته دانشجویان میتوانند با کار دانشجویی این هزینه ها را تامین کنند.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به اتریش

 

 متقاضیان برای وروود به دانشگاه های روسیه  نیازی به ارائه ی مدرک زبان ندارند زیرا قبل از وروود به دانشگاه های روسیه دوره های پادفک را میگذرانند که این دوره حدود ۹ماه زمان میبرد و در آن علاوه بر تدریس زبان  ، دروس پیش نیاز کورس اصلی خود را هم میگذرانند ، پس از اتمام دوره ی پادفک دانشجویان باید در آزمون وروودی دانشگاه های روسیه شرکت نمایند که موارد این آزمون شامل همان مفاد درسی دوره ی پادفک میباشد البته ذکر این نکته ضروری میباشد که قبولی در آزمون وروودی برای دانشجویان در روسیه  بسیار راحت تر از سایر کشورها میباشد به گونه ای که میتوان گفت که اکثریت دانشجویان میتوانند در این آزمون نمره ی قبولی را برای وروود به دانشگاه ها کسب نمایند. دانشجویان در صورتیکه خواهان معادل سازی مدرک خود در ایران پس از اتمام دوره ی تحصیل در روسیه میباشند باید به زبان روسی در دانشگاه های روسیه به تحصیل بپردازند زیرا تنها تحصیل به زبان روسی مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران میباشد.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به سوئد

 

تحصیل در دانشگاه های double degree در روسیه مانند دانشگاه  پلی تکنیک سنت پترزبورگ این امکان را به دانشجویان بین المللی میدهند تا نیمی از تحصیلات خود را در کشور روسیه و نیمی را در سایر کشورهای اروپایی و همچنین دانشگاه های برتر در اروپا بگذرانند بنابراین میتوان گفت که تحصیل در روسیه پلی است برای تحصیل و اخذ اقامت دائم کشورهای برگزیده ی اروپا و این امر با تحصیل در دانشگاه های double degree  در روسیه مانند دانشگاه پتر کبیر سنت پترزبورگ فراهم میشود.

 

خدمات مسیرآفرینان پارس برای همراه دانشجو در اعزام دانشجو به روسیه چیست؟

 

در صورتیکه دانشجو خواستار ورود همزمان با همراه خود به کشور روسیه باشد این امکان توسط موسسه ی مسیرآفرینان پارس فراهم شده است که علاوه بر ویزای دانشجویی برای شخص دانشجو ، ویزای همراه برای فردی که به عنوان همراه دانشجو قصد وروود همزمان به این کشور را دارد توسط وکلای ما در کشور روسیه با رائه ی مدارک شخص همراه ، اقدام به دریافت ویزای همراه برای وروود همزمان با دانشجو شود.

 

اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه

 

موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجو به کشور روسیه در طی سالها تلاش و تجربه ، کارنامه ی درخشانی را دارد بسیاری از متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی و غیر پزشکی در سال جاری موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های مورد تایید روسیه  و همچنین ویزای دانشجویی شده اند که تمامی این موارد به صورت تضمینی توسط کارشناسان زبده و وکلای ما در موسسه ی مسیرآفرینان پارس ارائه داده میشود . دانشجویان عزیزی که خواهان تحصیل در روسیه میباشند.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به نروژ

 

میتوانند با تکیه بر تجربه ها و توانایی های وکلا ی ما در روسیه  و همچنین  کارشناسان خبره ی حقوق بین الملل  به این امر مهم دست یابید زیرا تمامی امور مربوط به پذیرش از دانشگاه های معتبر روسیه و همچنین اخذ ویزا به صورت تضمینی توسط موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس صورت میپذیرد. از خدمات انحصاری موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجو به کشور روسیه عبارتند از :

 

۱- یک جلسه مشاوره ی رایگان برای اعزام دانشجو به روسیه

۲- مشاوره ی اماده سازی مدارک برای اعزام دانشجو به روسیه

۳- مشاوره ی ترجمه و تایید مدارک برای اعزام دانشجو به روسیه

۴- مشاوره ی امور نظام وظیفه برای اعزام دانشجو به روسیه

۵- مشاوره ی امور خروج از کشور برای اعزام دانشجو به روسیه

۶- تحویل حضوری مدارک به دانشگاه ها در روسیه برای اعزام دانشجو به روسیه

۷- پیگیری حضوری وضعیت پذیرش از دانشگاه های روسیه برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۸- رایزنی با اساتید به صورت حضوری برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۹- اخذ تضمینی پذیرش برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۰- پیگیری امور مربوط به روسیه برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۱- انجام تمامی امور اخذ ویزا ( بدون نیاز به حضور دانشجو ) برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۲- مشاوره ی اخذ ویزای همراه برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۳- مشاوره ی خرید بلیط هواپیما برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۴- مشاوره ی قوانین هواپیمایی ها ، بار ، ترنزیت

۱۵- استقبال فرودگاهی برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۶- خرید سرویس اینترنت و سیم کارت برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۷- رزرو خوابگاه برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۸- انجام امور ثبت نام در دانشگاه برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۱۹- مشاوره ی رجیستر و تمدید ویزا برای خدمات اعزام دانشجویان به روسیه

۲۰- اخذ بهینه ترین بیمه ی دانشجویی برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۲۱- افتتاح حساب بانک و کارت های بین المللی برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۲۲- مشاوره ی دریافت کارت های تخفیف دانشجویی برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۲۳- ارائه ی نکات طلایی برای کاهش هزینه های زندگی برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

۲۴- پشتیبانی دانشجو تا یک ماه پس از ورود به روسیه برای خدمات اعزام دانشجو به روسیه

 

برای اعزام دانشجو به روسیه از طریق مسیرآفرینان پارس چطور اقدام کنیم؟!

 

متقاضیان عزیزی که خواهان اخذ پذیرش از دانشگاه های مورد تایید روسیه برای تحصیل در رشته های پزشکی و غیر پزشکی و همچنین دریافت ویزای تحصیلی به صورت تضمینی میباشند میتوانند با مشاورین و کارشناسان خبره ی موسسه ی مسیرآفرینان پارس تماس حاصل فرمایند تا ضمن دریافت مشاوره های تخصصی از  خدمات موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجویان به روسیه  بهره مند شوند. 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *