• پست الکترونیک

  support@masirafarinanpars.com
 • پشتیبانی

  ۸۸۰۶۲۸۶۵_۸۸۲۱۱۸۵۶
اسفند ۱۲, ۱۳۹۷

اعزام دانشجو به اتریش

اعزام دانشجو به اتریش در موسسه مسیر آفرینان پارس چطور انجام می شود؟ برای اعزام دانشجو به اتریش چه مدارکی مورد نیاز است؟ بهترین زمان اعزام دانشجو به اتریش چه زمانی است؟ برای اعزام دانشجو به اتریش چقدر هزینه لازم است؟ در این مقاله قصد داریم تمامی نکات مربوط به اعزام دانشجو به اتریش را برای شما ذکر کنیم. همراه مسیر آفرینان باشید.

کشور اتریش یک کشوری واقع در اروپای مرکزی است و پایتخت آن شهر وین و زبان رسمی مردم اتریش، آلمانی میباشد. اتریش به علت نظام اقتصادی سوسیالیستی خود، سطح زندگی بالایی را برای شهروندانش مهیا کرده است. اتریش که پس از پایان جنگ جهانی دوم در شرایط اقتصادی نسبتا ضعیفی قرار داشت، توانست به یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپا و جهان تبدیل شود. ساختار اقتصاد این کشور را، شرکت های کوچک و متوسط تشکیل می دهند، به همین دلیل شرایط اقتصادی اتریش برای شرکت های استارت آپ نیز یکی از بهترین هاست. تحصیل در اتریش به صورت نیمه  رایگان میباشد و زبان تدریس در اکثر رشته ها به انگلیسی و آلمانی میباشد. دانشجویان در صورتیکه در دانشگاه های اتریش تحصیل کنند هزینه ی کمی را باید برای تحصیل پرداخت نمایند این هزینه آنقدر کم است که به آن نیمه رایگان میگویند.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به کانادا

 

آموزش عالی در اتریش به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین نظام‌های آموزش عالی در سطح اروپا است . اتریش  به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در اروپا است که مطابق با نظام آموزش عالی اروپا عمل می‌کند بنابراین امکان ادامه تحصیل در  مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد. به دلیل پذیرش استانداردهای اروپا از سوی اتریش در نظام آموزش عالی، اتمام و ادامه تحصیلات دانشجویان اروپا در تمامی مقاطع تحصیلی در اتریش بسیار آسان است چرا که اعتبار مدرک تحصیلی آنها در سایر کشورهای اروپا نیز قابل پذیرش است.

هرساله متقاضیان زیادی برای کار و تحصیل به کشور اتریش مهاجرت می کنند. اتریش به دلیل دارا بودن فرهنگ غنی و مردمی خونگرم و مهمان نوازهر ساله متقاضیان زیادی را برای تحصیل و یا حتی گردشگری به خود جذب میکند. اتریش به دلیل دارا بودن دانشگاه های معتبر و مورد تایید و مطرح در سطح اروپا  همچنین شرایط بسیار عالی اقتصادی و بازار کار مناسب  علی الخصوص برای استارت آپ ها هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی  برای تحصیل در دانشگاه های اتریش و برخورداری از امکانات رفاهی این دانشگاه به این کشور مهاجرت کنند.، تحصیل دراتریش از مزایای زیادی برخوردار است که مهمترین آن رایگان بودن تحصیل است در ذیل به برخی از مزایای تحصیل در اتریش اشاره میشود:

 • تحصیل نیمه رایگان برای تمامی رشته ها
 • اجازه ی کار دانشجویی در حین تحصیل برای تامین هزینه های زندگی
 • امکان اخذ اقامت دائم پس از تحصیل
 • بازار کار بسیار مناسب
 • هزینه های پایین زندگی
 • برخورداری از رفاه اجتماعی
 • امکان گذراندن دوره های زبان در کشور مجارستان جهت وروود به دانشگاه های اتریش

 

اعزام دانشجو به اتریش

اعزام دانشجو به اتریش در مسیرآفرینان پارس

 

تحصیل در دانشگاه های مطرح همچون دانشگاه وین خواسته ی بسیاری از دانشجویان میباشد، متقاضیان برای وروود به دانشگاه های اتریش نیازمند داشتن مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی میباشند. برای مقطع لیسانس مدرک زبان b1 آلمانی و برای مقاطع ارشد و دکترت مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ یا b2 المانی ضروری میباشد. مزیتی که کشور اتریش به نسبت سایر کشورها دارد این است که میتوان دوره های زبان را برای وروود به دانشگاه های اتریش در کشور مجارستان گذراند که در این حالت دانشجویان از دوره های زبان ۶ماهه یا یکساله در مجارستان پذیرش میگیرند و پس از به اتمام رساندن دوره وارد دانشگاه های اتریش برای ادامه تحصیل میشوند.

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به سوئد

 

تحصیل در اتریش به دلیل رایگان بودن و همچنین بازار کار مناسب و شرایط خوب اقتصادی  هرساله طرفداران زیادی را دارد دانشگاه های کشور اتریش از جمله دانشگاه های معتبر و مطرح در اروپا میباشد.

 

پس از اعزام دانشجو به اتریش در چه دانشگاه هایی تحصیل خواهد کرد؟!

 

برخی از دانشگاه های معتبر اتریش عبارتند از :

 • دانشگاه وین
 • دانشگاه تکنیک وین
 • دانشگاه گراتس
 • دانشگاه سالزبورگ
 • دانشگاه اینسبورگ
 • دانشگاه پزشکی وین
 • دانشگاه منابع طبیعی و علوم زیستی
 • دانشگاه اف اچ
 • دانشگاه هنرهای زیبا
 • و…

 

 

خدمات مسیرآفرینان پارس برای همراه دانشجو در زمینه اعزام دانشجو به اتریش چه مواردی است؟

 

کشور اتریش بر خلاف سایر کشورهای اروپایی اجازه ی وروود همزمان با همراه را به دانشجو نمیدهد  و باید بین وروود همراه و دانشجو فاصله ی ۳ الی ۴ ماهه باشد ضمن اینکه در کشور اتریش به طور معمول ، فرد همراه اجازه ی کار و تحصیل ندارد بنابراین این کشور را به افرادی پیشنهاد میدهیم که ضرورتی برای بردن همراه به این کشور را ندارند و یا اینکه متاهل نیستند. مهمترین نکته ای که دانشجویان باید برای انتخاب اتریش جهت ادامه تحصیل در نظر بگیرند این است که کشور اتریش متاسفانه اجازه ی ادامه ی تحصیل به دانشجویانی که در دانشگاه آزاد تحصیل کرده اند را نمیدهد و باید دانشجو در دانشگاه های سراسری یا غیر انتفاعی تحصیل کرده باشد تا واجد شرایط برای وروود به دانشگاه های اتریش باشد.

موسسه ی مسیرآفرینان پارس با افتخار توانسته است در سال جاری برای چندین دانشجو که خواهان برخورداری از تحصیل نیمه رایگان در معتبرترین دانشگاه های اتریش هستند از دانشگاه های معتبر اتریش جهت ادامه ی تحصیل پذیرش تحصیلی دریافت نماید تا آنها بتوانند از شرایط ایده آل این کشور برای تحصیل رایگان و کار و اقامت  به خوبی بهره مند شوند ضمن اینکه دانشجویان عزیزی که توسط موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس به کشور اتریش اعزام شده اند توانسته اند با استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های وکلای ما در این کشور به راحتی در اتریش مشغول به کار شوند و از شرایط خوب زندگی در اتریش برخوردار شوند.

 

خدمات مسیرآفرینان پارس در زمینه اعزام دانشجو به اتریش چه مواردی است؟

 

خدمات موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس در زمینه ی اعزام دانشجو به اتریش عبارتند از :

۱- ارائه ی مشاوره های تخصصی درزمینه ی انتخاب بهترین کشور و دانشگاه مختص با شرایط هر متقاضی برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۲- مشاوره ی آماده سازی مدارک جهت اقدام برای پذیرش از دانشگاه های معتبر و رنکینگ بالا در اتریش 

۳- تشکیل پرونده و بررسی مدارک دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۴- ترجمه ی مدارک متقاضی ( در صورت لزوم ) برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۵- اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر و مورد تایید در در اتریش برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۶- اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجو برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۷- پیگیری حضوری برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها ی اتریش توسط وکلای خود در این کشور برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۸- ترنسفر فرودگاهی برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۹- رزرو خوابگاه برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۱۰- افتتاح حساب بانکی برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۱۱- پیگیری امور مربوط به سفارت برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۱۲- حمایت متقاضی در کشور اتریش توسط وکلای بین المللی برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۱۳- انجام امور مربوط به ثبت نام در دانشگاه های اتریش برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۱۴- مشاوره در جهت اشتغال به کار متناسب با اقتصاد و رشته ی متقاضی در اتریش برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

۱۵- اخذ پذیرش از دوره های زبان در کشور مجارستان جهت وروود به دانشگاه های اتریش برای خدمات اعزام دانشجو به اتریش

 

مرتبط بخوانید: اعزام دانشجو به نروژ

 

برای اعزام دانشجو به اتریش از طریق مسیرآفرینان پارس چطور اقدام کنم؟!

 

موسسه ی حقوقی و بین المللی مسیرآفرینان پارس برای دانشجویانی که متقاضی تحصیل در اتریش هستند خدمات ویژه ای را ارائه میدهد همچنین جهت بهره مندی از تجربیات و دانش وکلا و مشاورین ارشد موسسه اقدام به ارائه ی مشاوره های تخصصی برای هر فرد مینماید تا بر اساس شرایط  هر متقاضی بهترین گزینه ارائه شود. شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر اتریش،  اخذ ویزای تحصیلی از اتریش و همچنین شرایط کار دانشجویی در حین تحصیل در این کشور ، انتخاب مناسب ترین شغل ، مشاوره جهت پذیرش از کالج های زبان در مجارستان و… با موسسه ی مسیرآفرینان تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما به صورت انحصاری بررسی شود و همچنین از خدمات ویژه ی ما در این مجموعه در جهت رسیدن به اهداف خود برای تحصیل در اتریش برخوردار شوید. لازم به ذکر است که تمامی امور مربوط به اعزام و اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی برای شخص متقاضی توسط وکلای بین المللی ما در کشورهای مقصد صورت میپذیرد.

 

برای مشاوره رایگان در حوزه اعزام دانشجو به اتریش با وکلای خبره ما تماس بگیرید!  ۰۲۱۸۸۲۱۲۸۵۶_ ۰۲۱۸۸۰۶۲۸۶۵

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *